YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

Yapı Kredi Bankası ülkemizde bankacılık ve finans alanında faaliyet gösteren bir başka özel banka kuruluşudur. Ülkemizde 800’ün üzerinde şubesi ile faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 16.000 çalışını vardır. Bu nedenle sıklıklı personel arayışı içerisine girmektedir. Bu nedenle Yapı Kredi Bankası personel maaşları zaman zaman araştırma konusu olmaktadır. Diğer bankalarda olduğu gibi; Ticari Bankacılık, Kobi Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık işlemlerinde hizmet vermektedir. Çalışan personellere ait kadrolar değişiklik göstermeleri nedeniyle; Yapı Kredi Bankası Personel maaşları da kadrolara göre değişiklik göstermektedir.

YAPI KREDİ PERSONEL MAAŞLARI NE KADAR

Ülkemizde özel bankacılık alanında yaygın şekilde hizmet veren Yapı Kredi Bankası Personel Maaşları ne kadar ? Bankacılık işlemleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle Yapı Kredi Bankası Personel maaşları ne kadar? sorusuna çalışanların statülerine göre bir cevap vermek yerinde olacaktır. Bu nedenle Yapı Kredi Bankası Personel maaşlarını; Yapı Kredi Bankası şube müdürü maaşları, Yapı Kredi Bankası gişe memuru maaşları, Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisi maaşları ve Yapı Kredi Bankası güvenlik görevlisi maaşları olarak bir ayrım yapmak gerekmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ MAAŞLARI

Yapı Kredi Bankası şube müdürü maaşları özellikle kıdem yılı, şubenin bulunduğu şehir ve çalışanın eğitim durumları göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bu nedenle en düşük Yapı Kredi Bankası şube müdürü maaşları ile en fazla Yapı Kredi Bankası şube müdürü maaşları arasında oldukça farklılık gösterebilmektedir. Ancak yapmış olduğumuz araştırmalarda; en düşük şube müdürü maaşının 48.000.00 TL; en yüksek şube müdürü maaşının ise 110.000.00 TL olduğu yönündedir.

YAPI KREDİ BANKASI GİŞE MEMURU MAAŞLARI

Bankacılık ve finans sektörü çalışanları yoğun çalışma temposu içerisindedirler. Bu nedenle Yapı Kredi Bankası gişe memuru maaşları da iş yoğunluğu gözetilerek belirlenmektedir. Her ne kadar Yapı Kredi Bankası gişe memuru maaşları belirli kriterlere göre farklılık gösterse de en az 27.000.00 TL’dir. En fazla 35.500.00 TL olduğu bilinmektedir. Bir çok bankada olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da çalışanları da prim esasına göre çalışmaktadırlar. Bu nedenle almış oldukları primler Yapı Kredi Bankası gişe memuru maaşlarına etki etmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ MAAŞLARI

Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisi maaşları da genellikle iş yoğunlu ve çalışma temposu gözetilerek belirlenmektedir. Bankacılık sektöründe genellikle gişe memuru ve müşteri temsilcisi alanlarında çalışanlar sıklıktadır. Bir çok işlemlerimizi gişe memurları ve müşteri temsilcileri vasıtasıyla gerçekleştirmekteyiz. Bu durum doğal olarak Yapı Kredi Bankası personel maaşlarına etki etmektedir. Eğitim durumu, kıdem yılı veya başkaca unsurlar gözetildiğinde en düşük Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisi maaşı 29.500.00 TL olduğu bilinmektedir. Personel maaşlarına etki eden diğer unsurlar gözetilmesi halinde ise en yüksek Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisi maaşı 35.500.00 TL civarındadır.

YAPI KREDİ BANKASI GÜVENLİK GÖREVLİSİ MAAŞLARI

Yapı Kredi Bankası güvenlik görevlisi maaşları çoğunlukla şubenin bulunduğu şehir ve şube büyüklüğüne göre değişmektedir. Şöyle ki oldukça büyük olan bir çok şubede bir den çok özel güvenlik görevlisi çalışmaktadır. Banka özel güvenlik görevlileri bankanın ve çalışanların güvenliğinden sorumludurlar. Bu nedenle dikkat gerektiren ve stresli bir çalışma hayatları olduğunu söylemek mümkündür. Bu durum diğer bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası güvenlik görevlileri maaşına etki etmektedir. En düşük Yapı Kredi güvenlik görevlisi maaşları 17.500.00 TL iken en yüksek güvenlik görevlisi maaşının ise 27.000.00 TL olduğunu söylemek mümkündür.

YAPI KREDİ BANKASI İŞ İLANLARI

Yapı Kredi Bankası iş ilanları özel bankacılık alanında sıklıkla karşılaştığımız iş ilanlarındandır. Bankacılık işlemleri dikkat ve özen gerektiren bir kolu olması nedeniyle; genellikle üniversitelerin; bankacılık ve finans bölümleri, iktisat, maliye, kamu yönetimi ve hatta hukuk fakültesi gibi bölümlerden mezun olmak şartı aranmaktadır. Yapı Kredi Bankası bir çok özel iş ilanları sitesini kullanmakla beraber çoğunlukla kendi bünyesi üzerinde oluşturmuş olduğu kariyer sayfalarından Yapı Kredi Bankası iş ilanlarına ulaşmak mümkündür.

YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

Yukarıda da görüldüğü üzere Yapı Kredi Bankası Personel maaşları; Yapı Kredi Bankası şube müdürü maaşları, Yapı Kredi Bankası gişe memuru maaşları, Yapı Kredi müşteri temsilcisi maaşları ve Yapı Kredi Bankası güvenlik görevlisi maaşları olarak farklılık göstermektedir. Bu maaşlara prim uygulaması nedeniyle almış oldukları ek gelirler ilave edildiğinde (ortalama 5.000 TL) daha farklı miktarlar üzerinde şekillenebilmektedir.

Sitemizde mevcut diğer banka ve finans kuruluşlarında çalışanların almış oldukları maaşları aşağıdaki linklerden incelemeniz mümkündür.

BANKACI MAAŞLARI VE PRİMLERİ

GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

ZİRAAT BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI

VAKIFBANK PERSONEL MAAŞLARI

HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI

AKBANK PERSONEL MAAŞLARI

5 geri izleme / bildirim

  1. GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  2. HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  3. Bankacı Maaşları ve Primleri 2022 - Personel Maaş
  4. DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  5. VAKIFBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*