VODAFONE PERSONEL MAAŞLARI

Ülkemizde faaliyet gösteren bir başka GSM operatörü ve internet hizmet sağlayıcı şirket Vodafone’dir. Temmuz–Haziran dönemlerinde asgari ücret tutarlarına yapılan zamlar sonrası Vodafone personel maaşlarıda araştırma konusu olmaktadır. Vodafone bünyesinde değişik kadrolarda bir çok personel çalışmaktadır. Bu nedenle Vodafone personel maaşları ne kadar olduğu sorusuna tek kalemde cevap vermek mümkün değildir.

Vodafone personel maaşları bir çok iş yerinde olduğu gibi eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil bilgisi veya yaş durumu dikkate alınarak belirlenmektedir. Bu nedenle aşağıda belirtmiş olduğumuz Vodafone personel maaşları tahmini maaşlardır. Ayrıca yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde edinmiş olduğumuz bilgilerdir. Bu konuda en doğru bilgi iş başvurusu sırasında edinilmektedir.

VODAFONE MAAŞLARI

Vodafone maaşları yukarıda da belirttiğimiz gibi kadro türlerine göre değişiklik gösterdiği gibi. Eğitim durumu, tecrübe veya yabancı dil bilgisi durumlarına göre de değişiklik göstermektedir. Bu nedenle Vodafone personel maaşlarını; Vodafone müşteri temsilcisi maaşları, Vodafone mühendis maaşları, Vodafone saha görevlisi maaşları ve Vodafone mağaza müdürü maaşları olarak bir ayrım yaparak incelenmesi uygun olacaktır.

VODAFONE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ MAAŞLARI

Müşteri temsilcileri bir çok sektörde olduğu gibi Vodafone bünyesinde de görev yapmaktadır. Bu nedenle Vodafone personel maaşları büyük ölçüde; Vodafone müşteri temsilcisi maaşları dikkate alınarak belirlenmektedir. Çalışmış oldukları sektöre ait hizmetlerin ve ürünlerin hakkında müşterilerce merak edilen bir çok sorunun cevabı müşteri temsilcileri tarafından yanıtlanmaktadır. Vodafone müşteri temsilcileri diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi 7/24 hizmet vermektedirler. Bu nedenle Vodafone içinde bir çok müşteri temsilcisi çalışmaktadır. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde Vodafone müşteri temsilcisi maaşları en az 5.500.00TL olan asgari ücret düzeyindedir. Ancak bu maaşları özellikle yabancı dillerde hizmet verme durumları göz önüne alındığında farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle en yüksek Vodafone müşteri temsilcisi maaşları ise 8.500.00 TL civarında olduğu bilinmektedir.

VODAFONE MÜHENDİS MAAŞLARI

Gerek internet servis sağlayıcı alanında hizmet vermesi gerekse cep telefonu operatörü alanında hizmet vermesi nedeniyle Vodafone GSM ve İnternet Hizmetlerinde değişik alanlarda mühendisler çalışmaktadır. Özellikle elektrik ve elektronik mühendisi olmak üzere; bilgisayar mühendisi ve yazılım mühendisi görev yapmaktadır. Mühendisler teknik bilgilere sahip kişilerden oluşması nedeniyle diğer Vodafone personel maaşları dikkate alındığında; Vodafone mühendis maaşlarının daha farklı olduğunu söylemek mümkündür. Her ne kadar mühendislik alanlarına görede kısmen farklılık göstersede ortalama olarak Vodafone mühendis maaşları 8.500.00TL civarındadır.

VODAFONE SAHA GÖREVLİSİ MAAŞLARI

GSM ve internet servis sağlayıcı şirketlerde saha görevlileri genel olarak baz istasyonların kurulumu, bakımı ya da onarımından sorumlu kişilerdir. Bu nedenle Vodafone saha görevlileri zaman zaman yorucu ve yoğun bir iş temposu içerisinde olabilmektedirler. Vodafone saha görevlisi maaşları mesai, iş yoğunluğu veya çalışılan bölge gibi kriterler göz önüne alındığında kısmen farklılık göstermektedir. Ortalama Vodafone saha görevlisi maaşları olarak 6.500.00 TL civarındadır.

VODAFONE MAĞAZA MÜDÜRÜ MAAŞLARI

Mağaza müdürleri genel olarak görev almış oldukları sektörde sorumlu oldukları mağazalarda birinci derecede yetkili kişilerdir. Bu nedenle Vodafone personel maaşları belirlenirken. Vodafone mağaza müdürü maaşları hakkında ayrı bir maaş politikası izlenmektedir. Mağaza sorumlularının belirlenmesinde daha çok tecrübe kriteri göz önüne alınmaktadır. Vodafone personel maaşlarını etkileyen diğer hususlar da dikkate alınarak ortalama Vodafone mağaza müdürü maaşı Temmuz 2022 yılı itibariyle 7.000.00 TL civarındadır.

VODAFONE İŞ İLANLARI

Yukarıda belirtilen kadro ve personel ihtiyaçları doğrultusunda Vodafone iş ilanları ve gereksinim duyulan iller sıklıkla kurumsal web sitelerinde yayınlanmaktadır. Ayrıca Vodafone iş ilanları bir çok bu konuda hizmet veren özel web sitelerinde de yayınlanmaktadır. Vodafone ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.

VODAFONE PERSONEL MAAŞLARI

Yukarıda belirtmiş olduğumuz başta vodafone personel maaşları olmak üzere. Vodafone mühendis maaşları, Vodafone müşteri temsilcilcisi maaşları, Vodafone saha görevlisi maaşları ve Vodafone mağaza müdürü maaşları 2022 yılı itibariyle yaklaşık ve ortalama maaşlardır. Daha kesin ve net bilgi iş başvurusu sırasında edinilmesi mümkündür.

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan diğer GSM operatörlerine mensup personel maaşlarını aşağıdaki linklerden incelemeniz mümkündür.

TURKCELL PERSONEL MAAŞLARI

TÜRK TELEKOM PERSONEL MAAŞLARI

2 geri izleme / bildirim

  1. Türk Telekom Personel Maaşları Personel Maaş
  2. TURKCELL PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*