VAKIFBANK PERSONEL MAAŞLARI

Vakıfbank personel maaşları kamu tüzel kişiliğine sahip ülkemizin önde gelen bankalarından olması nedeniyle merak konusu olmaktadır. Vakıfbank gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında oldukça geniş bir coğrafyaya yayılmıştır. Kamu bankaları bakımından ülkemizde en fazla şubeye sahip bankaların başında gelmektedir. Bu nedenle Vakıfbank personel ihtiyacına en fazla gereksinim duyan bankalardandır. Bireysel veya Ticari Bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Vakıfbank personel maaşları da diğer finans sektörlerinde olduğu gibi çalışanın statüsüne göre farklılık göstermektedir. Vakıfbank gişe memuru maaşı, Vakıfbank müşteri temsilcisi maaşı, Vakıfbank güvenlik görevlisi maaşı ve Vakıfbank şube müdürü maaşı sık araştırma konusu olmaktadır. Bu yazımızda Vakıfbank personel maaşlarını çalışanın statüsüne göre ayrı başlıklar altında bulabileceksiniz.

Vakıfbank Gişe Memuru Maaşı

Gişe memurları bankacılık sektöründe en fazla ihtiyaç duyulan personellerdir. Diğer bankalarda olduğu gibi Vakıfbank gişe memurları da yoğun bir çalışma temposu içerisindedirler. Bu yoğunluğun Vakıfbank gişe memuru maaşına da yansıdığını söylemek mümkündür. Vakıfbank personel maaşları alanında Vakıfbank gişe memuru maaşı konusunda yapmış olduğumuz araştırma sonucunda; yeni işe başlayan bir gişe memuru maaşının 7.500 TL olduğunu söylemek mümkündür. Çalışanın eğitim durumu ve kıdem yılı dikkate alındığın Vakıfbank gişe memuru maaşları 12.000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Maaşları

Müşteri temsilcileri mobil bankacılık ya da telefon bankacılığı konusunda müşterilerin bankacılık işlemlerinde sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşturulmasında önemli bir role sahiptirler. Ayrıca Vakıfbank gişe memuru maaşları gibi Vakıfbank müşteri temsilcisi maaşları da; eğitim durumu ve kıdem yılı dikkate alındığında ortalama olarak 9.000 TL olduğunu söylemek mümkündür.

İlginizi Çekebilir  Araştırmacı Gazeteci Maaşları

Vakıfbank Güvenlik Görevlisi Maaşları

Vakıfbank güvenlik görevlisi maaşlarının diğer sektörlerde çalışan güvenlik görevlilerinin maaşlarına nazaran daha yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Banka güvenlik görevlileri üstlenmiş oldukları sorumluluk nedeniyle risk altında olabilmektedirler. Bankanın ve çalışanların güvenliğinden birinci derecede sorumlu kişilerdir. Bu nedenle Vakıfbank güvenlik görevlisi maaşları, kamu tüzel kişiliğine sahip olmaları nedeniyle ortalama olarak 6.500 TL’dir.

Vakıfbank Şube Müdürü Maaşları

Diğer bankalarda olduğu gibi Vakıfbank şube müdürleri maaşları diğer çalışanların maaşlarına göre oldukça farklıdır. Banka şube müdürleri; sorumlu olduğu şubenin finans işlemlerinden personel işlemlerine kadar bir çok konuda sorumludurlar. Vakıfbank şube müdürü maaşları genellikle kıdem yılı dikkate alınarak şekillenmiştir. Ayrıca Vakıfbank personel maaşlarında olduğu gibi Vakıfbank şube müdürü maaşlarına etki eden bir diğer unsur çalışanın eğitim durumudur. Vakıfbank şube müdürü maaşları şubenin iş yoğunluğu ve bulunduğu şehir dikkate alınarak en az 12.000 TL olduğu bilinmektedir. Ayrıca bu miktar 30.000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir.

Vakıfbank İş İlanları

Vakıfbank iş ilanları konusunda çoğunlukla kurumsal web sitesini kullanmaktadır. Genellikle dört yıllık eğitim veren üniversitelerin; Finans ve Bankacılık, iktisat, işletme, maliye, hukuk, kamu yönetimi gibi bölümlerden mezun olma şartını aradığı görülmektedir.

Yukarıda Vakıfbank personel maaşları konusunda yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda ayrıca; ikramiye, prim ve temettü gibi ek ödemeler aldıkları bilinmektedir. Ülkemizde faaliyette olan diğer banka kuruluşlarında çalışan personellerin maaşları konularında bilgi edinmek için sitemizde mevcut diğer yazıları inceleyebilirsiniz

BANKACI MAAŞLARI VE PRİMLERİ

YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

ZİRAAT BANKASI PERRSONEL MAAŞLARI

DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI

HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI

AKBANK PERSONEL MAAŞLARI

4 geri izleme / bildirim

  1. DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  2. HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  3. YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  4. GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*