TURKCELL PERSONEL MAAŞLARI

GSM hizmet sağlayıcı alanında ülkemizin ilklerinden olan Turkcell hızla büyümeye devam etmektedir. Bu nedenle her geçen gün personel ihtiyacı da artmaktadır. İstihdam ettiği personel sayısı göz önüne alındığında Turkcell personel maaşları da sıklıkla araştırma konusu olmaktadır. Son yıllarda GSM operatör hizmetlerinin yanında yoğunlukla internet hizmeti de sunan Turkcell bu nedenle bünyesinde çeşitli kadrolarda personeller çalıştırmaktadır. Çalıştırmış olduğu personeller çeşitlilik göstermesi nedeniyle; Turkcell personel maaşlarını; Turkcell satış danışmanı maaşları, Turkcell müşteri temsilcisi maaşları, Turkcell yazılım mühendisi maaşları ve Turkcell mağaza sorumlusu maaşları olarak ayrı başlıklar altında incelemek uygun olacaktır.

TURKCELL SATIŞ DANIŞMANI MAAŞLARI

Turkcell gerek GSM operatörlüğü gerekse internet servis sağlayıcı hizmetleri vermektedir. Bu nedenle ürünlerini müşterilere sunulması, tanıtımı veya pazarlanması konusunda satış temsilcileri birinci derecede rol oynamaktadır. Turkcell bünyesinde çalışan personellerin büyük çoğunluğu satış temsilcisinden oluştuğunu söylemek mümkündür. Bu nedenl Turkcell maaşları; Turkcell satış temsilcisi maaşları üzerinde şekillenmektedir. Turkcell personel maaşları yaş durumu, eğitim ve tecrübe gibi kriterler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Kadrolara göre kısmen de olsa farklılık gösterebilmektedir. 2022 yılı itibariyle Turkcell satış temsilcisi maaşları asgari ücret olan 5.500.00 TL düzeyindedir. Bu tutar yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda hizmet verilen şehirde göz önüne alındığında 6.500.00TL’ye kadar çıkabilmektedir.

TURKCELL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ MAAŞLARI

Bünyesinde çalışılan personeller bakımından bir başka meslek kolu da müşteri temsilcileridir. Turkcell müşteri temsilcileri gerek Turkcell mağazalarında gerekse online veya telefon yoluyla müşterilerinin her türlü sorunlarını çözüme kavuşturmakla görevli kişilerdir. Bu sebeple Turkcell müşteri temsilcileri yoğun bir çalışma temposu içinde olabilmektedirler. Turkcell personel maaşları kapsamında. Turkcell müşteri temsilcisi maaşları da henüz göreve başlayan bir personel için 5.500.00 TL’dir. Bu tutar, yaş, eğitim, tecrübe, hatta yabancı dile bilgisi göz önüne alındığında 7.500.00TL tutarlarını bulabilmektedir.

TURKCELL YAZILIM MÜHENDİSİ MAAŞLARI

Hizmet verdiği sektör bakımından Turkcell bilişim sektörü ve yazılım sektörleri ile doğrudan ilgilidir. Bu nedenle ayrıca; yazılım mühendisi ve bilgisayar mühendislerine ihtiyaç duymaktadır. Turkcell personel maaşları dikkate alındığında. Turkcell bilgisayar mühendisi maaşları ve Turkcell yazılım mühendisi maaşları daha farklı tutarlarda seyretmektedir. Yapmış olduğumuz araştırma neticesinde gerek Turkcell bilgisayar mühendisi maaşları ve gerekse Turkcell yazılım mühendisi maaşları 8.000.00 TL ile 20.000.00 TL arasında değişmektedir. Turkcell bilgisayar mühendisi ve Turkcell yazılım mühendisi maaşları arasında ki bu farklılığın temel nedeni eğitim durumu ve tecrübedir.

TURKCELL MAĞAZA SORUMLUSU MAAŞLARI

Mağaza sorumluları genel olarak yetkili olduğu mağazanın işleyişinden sorumlu kişilerdir. Turkcell mağaza sorumluları da bu çerçeve de görev almış oldukları mağazada diğer personeller olan Turkcell müşteri temsilcisi veya Turkcell satış danışmanları üzeride denetim ve gözetim yükümlülükleri vardır Turkcell personel maaşları göz önüne alındığında; Turkcell mağaza sorumlusu maaşlarının diğer personellere göre nazaran farklılık göstermektedir. Bu nedenle Turkcell mağaza sorumlusu maaşları 6.000.00 TL ile 8.000.00 TL arasında değişmektedir.

TURKCELL ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ MAAŞLARI

Turkcell üniversite öğrencilerinin eğitimlerine katkıda bulunması amacıyla zaman zaman part time olarak üniversite öğrencilerine iş imkânı tanımaktadır. Genel okul saatları dışında yarım zamanlı çalışma olarak üniversite öğrencilerine iş imkanı tanımaktadır. Turkcell yaklaşık maaşlarının belirlenmesinde asgari ücreti baz alarak bir tutar belirlemektedir. Turkcell üniversite öğrencisi maaşları için çalışılan saat miktarı doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Bu konu da tam olarak bir bilgi vermek mümkün değildir.

TURKCELL İŞ İLANLARI VE TURKCELL PERSONEL MAAŞLARI

İş ilanları konusunda genellikle kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu ilan sayfasını kullanmaktadır. Turkcell iş ilanlarına ve detaylı personel maaşlarına ulaşmak için tıklayınız

TURKCELL PERSONEL MAAŞLARI

Yukarıda; Turkcell personel maaşları alanında, Turkcell satış danışmanı maaşları, Turkcell müşteri temsilcisi maaşları, Turkcell mühendis maaşları, Turkcell mağaza sorumlusu maaşları ve Turkcell üniversite öğrencisi maaşları konusunda vermiş olduğumuz bilgiler yaklaşık ve ortalama tutarlardır. Bu nedenle Turkcell personel maaşları konusunda detaylı ve tam bilgiler ilgili kurumdan ve şubelerinden edinilebilmektedir.

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan diğer GSM operatörlerine mensup personel maaşlarını aşağıdaki linklerden incelemeniz mümkündür.

TÜRK TELEKOM PERSONEL MAAŞLARI

VODAFONE PERSONEL MAAŞLARI

2 geri izleme / bildirim

  1. VODAFONE PERSONEL MAAŞLARI
  2. Türk Telekom Personel Maaşları Personel Maaş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*