OPET MAAŞ

1982 yılından bu güne akaryakıt dağıtım sektöründe ülkemizde faaliyet gösteren. Opet her geçen gün istasyonlarına yenilerine eklemeye devam etmektedir. Opet hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle personel seçiminde oldukça hassas davranmaktadır. Bünyesinde Opet market görevlisi. Opet İstasyon Müdürü ve Opet pompa görevlisi gibi bir çok değişik kadroyu barındırmaktadır. Bu yazımızda sizler için opet Maaş bilgileri başta olmak üzere Opet Market görevlisi maaşları gibi konuları araştırdık. Ayrıca yazımızda Opet İstasyon müdürü maaşları, Opet pompa görevlisi maaşları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kadın çalışanların istihdam edilmesinde oldukça duyarlıdır. Bu nedenle opet kadın gücü maaşları ve opet kadın çalışan maaşları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Opet Maaş

Opet Market Görevlisi Maaşları

Akaryakıt alışverişi için istasyonlara gelen kişiler kısmen de olsa bir takım temel ihtiyaçlarını karşılamaları için opet istasyonları içerisinde marketler kurulmuştur. Temel ihtiyaçların karşılanması için kurulan marketlerde genellikle kasiyerlik konusunda tecrübeli kişiler tercih edilmektedir. Bu durum da opet maaş anlamında Opet Market görevlisi maaşlarına etki etmektedir. Kısmende olsa belirli durumlara görev farklılık göstersede opet market görevlisi maaşları ortalama olarak 6.000.00TL civarındadır.

Opet İstasyon Müdürü Maaşları

İstasyon müdürleri genellikle çalışmış oldukları istasyonda personelin özlük işlemlerinden idari yönetime kadar bir çok alanda yetki sahibi kişilerdir. Bu nedenle opet istasyon müdürlerinin yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını söylemek mümkündür. Genellikle üniversitelerin, işletme, iktisat, maliye gibi bölümlerden mezun olmak şartını aramaktadır. Bir çok opet istasyonunda üniversite mezunu olarak çalışan opet istasyon müdürü maaşları diğer personellerle nazaran daha fazla olduğunu söylemek mümkündür. Yapmış olduğumuz araştırma neticesinde opet maaşları olarak opet istasyon müdürü maaşları ortalama olarak 8.000.00 TL civarındadır.

İlginizi Çekebilir  Forklift Operatörü Maaşları

OPET KADIN GÜCÜ MAAŞLARI

Personel seçiminde iş kolunun tanımına göre kadın veya erkek ayrımı yapmamaktadır. Bu nedenle bir çok istasyonunda kadınların da iş hayatında istihdam edilmesi için kadın personeller çalıştırmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda opet kadın gücü adı altında başlatmış olduğu uygulama ile kadınların da erkekler kadar bir çok iş kolunda görev alabileceğini kanıtlamak istemiştir. Opet kadın gücü maaşları konusunda da herhangi bir ayrım yapmamaktadır. Örneğin opet pompacı maaşları veya opet maaş konusunda kadınve erkeklere ödediği maaşlar konusunda eşit davranmaktadır. Ayrıca opet maaş adı altında opet kadın gücü maaşları görev alanına göre farklılık gösterse de ortalama olarak 6.000.00 TL civarındadır.

Opet Maaş

Opet Kadın Çalışan Maaşları

Yukarıda da belirtildiği gibi opet maaş konusunda kadın erkek ayrımı yapmamaktadır. Örneğin opet kadın market görevlisi maaşları da yine 6.000.00 TL civarındadır. Ayıca opet kadın pompacı maaşları diğer erkek personeller gibi en az asgari ücret düzeyindedir. Ayrıca bu durum mesai, eğitim durumu veya istasyonun yoğunluğuna göre 6.500.00 TL’yi bulmaktadır.

Opet Pompacı Maaş

Opet parakende akaryakıt satışı konusunda Türkiye’nin bir çok ilinde oldukça fazla istasyona sahiptir. Bünyesinde de bir çok pompacı çalıştırmaktadır. İstasyonun büyüklüğüne göre bu 5-6 olabileceği gibi tek vardiya sisteminde 15-20 pompacı bir arada çalıştığı istasyonlar da mevcuttur. Opet maaş anlamında opet pompacı maaşları iş yoğunlu, eğitim durumu veya istasyonun bulunduğu şehir durumuna göre farklılık gösterse de en az asgari ücret düzeyindedir.

OPET MAAŞ

Ülkemizde bir çok şehirde bir çok istasyonu ile faaliyet gösteren önde gelen akaryakıt istasyonların başında gelmektedir. Uzun zamandır faaliyet gösteren opet her geçen gün akaryakıt istasyonlarına yenilerini katmaktadır. Bu durum da yeni personel arayışı içerisine girmelerine neden olmaktadır. Bir çok özel internet sitelerinde iş ilanlarına rastlamak mümkündür. Bu yazımızda sizlere opet maaş ile birlikte opet kadın gücü maaşları, opet market görevlisi maaşları, opet pompacı maaşları, opet kadın çalışan maaşları ve opet istasyon müdürü maaşları hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Ancak unutmamak gerekirsi sitemizin sizlere vermiş olduğu bilgiler yaklaşık tutarlardır. Yukarıda da belirtildiği üzere opet maaş eğitim durumu, yaş, istasyonun bulunduğu şehir veya iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle en doğru ve net bilgi iş başvurusu veya işe başlama sırasında edinilmesi mümkündür.

İlginizi Çekebilir  Anaokulu Öğretmeni Maaşları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*