NİKE PERSONEL MAAŞLARI

Uzak doğuda yapmış olduğu üretim ile dünya pazarında yıllardır var olan Nike genç, çocuk veya bay bayan spor giyim alanında hizmet veren mağazaların başında gelmektedir. Ülkemizde de bir çok mağazası bulunmaktadır. Sürekli büyüyerek satışlarına devam eden Nike bu nedenle sürekli personel arayışı içerisinde olmaktadır. Bundan ötürü Nike personel maaşları zaman zaman araştırma konusu olmaktadır. Göreve tanımlarına göre Nike personel maaşları değişiklik göstermektedir, Nike satış danışmanı maaşları, Nike mağaza sorumlusu maaşları veya Nike depo elemanı maaşları, Nike personel maaşları alanında en fazla araştırma konusu olan maaşlardır.

Nike Satış Danışmanı Maaşları

Benzer firmalarda olduğu gibi Nike satış danışmanları da pazarlamış oldukları ürünlere tamamen hakim ve bu konuda tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Nike mağaza sayıları dikkate alındığında bir çok satış danışmanı çalışmaktadır. Nike personel maaşları denildiği zaman çoğunlukla; Nike satış danışmanı maaşları akıllara gelmektedir. Her ne kadar eğitim durumu, mağazanın bulunduğu şehir. Yaş ve tecrübe durumlarına göre Nike satış danışmanı maaşları değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama olarak Nike satış danışmanı maaşları 5.500.00 TL civarında olduğu bilinmektedir.

Nike Mağaza Sorumlusu Maaşları

Mağaza sorumluları genel olarak gerek pazarlama konusunda gerekse idari yönetim konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu durum Nike mağaza sorumluları için de geçerlidir. Diğer Nike personel maaşlarında olduğu gibi Nike mağaza sorumlusu maaşları da bir çok kritere göre değişiklik göstermektedir. Ancak Nike mağaza sorumlusu maaşlarını ortalama şekilde belirtmek gerekirse yaklaşık olarak 6.000.00 TL civarındadır.

Nike Depo Sorumlusu Maaşları

Dünya genelinde ve ülkemizde bir çok mağazası bulunan Nike mağazalarındaki stoklarını genellikle belirli bölgelerde oluşturmuş olduğu depolardaki ürünleri ile karşılamaktadır. Depo sorumluları mağazalardan gelen ürün taleplerini inceleyerek talep eden ürünlerin hazırlanmaktadır. Depo içerisindeki ürünlerin yerleşiminden sorumludurlar. Zaman zaman iş yoğunluğunun artmış olduğu da düşünüldüğünde Nike depo sorumlusu maaşları 5.500.00TL-6.000.00TL arasında değişmektedir.

Nike İş İlanları

Nike genellikle iş ilanlarında ve açık bulunan pozisyonların dağılımında kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu web sayfasını kullanmaktadır. Bu nedenle Nike iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.

NİKE PERSONEL MAAŞLARI

Yukarıda Nike personel maaşları alanında belirtmiş olduğumuz, Nike satış danışmanı maaşları, Nike mağaza sorumlusu maaşları ve Nike depo sorumlusu maaşları edinmiş olduğumuz ortalama tutarlardır. Bu tutarlar yukarıda da belirtildiği gibi, faaliyet gösterilen şehir, eğitim durumuna göre farklılık göstermektedir. Ayrıca yaş veya özellikle tecrübe gibi durumlara göre değişmektedir. Bu nedenle en doğru bilgi Nike iş başvurusu sırasında edinilmesi mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*