Lc Waikiki personel maaşları – müdür maaş ve primleri ne kadar ?

lcwaikiki
lcwaikiki maaşları

32 ülke 684 mağazayla perakende sektöründe 1 numara olan, 22.000 personeliyle önemli isler yapmaktadır. ismini hawaii’deki waiki adasından alan ve Fransızca “arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harflerinden almaktadır. Bu firma ülkemizde 21 senedir hizmet vermektedir. Özellikle çocuk giyim kategorisinde ilk akla gelen markadır. Uygun fiyatlı kaliteli ürünler üreterek piyasada farklılık yaratmaktadır. İşte lc waikiki personel maaşları ve prim ücretleri.

lc waikiki maaşları

İşte lc waikiki personellerinin net maaşı;

LcWaikiki kismi-part-full time olarak üç vardiyalı bir sistem uygulamaktadır.

full time personeller asgari ücret alırken part-time çalışanlar asgari ücretin ⅔ kadarını alıyor.

kısmi çalışanlar ise asgari ücretin ⅓ ini alıyor fakat Yüksek prim verilmesine rağmen yoğun is temposu bulunur sürekli.

lc waikiki çalışanlarının en büyük avantajı prim sistemidir. Aylık primler havuz sistemiyle hesaplanır.

full personeller 800-1500 tl aralığında prim alıyor.

part personeller 500-800 tl arası prim alıyor.

kısmi personeller ise 300-500 tl arası prim kazanıyor.

Yani full-time personellerin maaşı 5500-6700 tl olurken, part-time personeller 3250-5400 tl arası ve kısmi personeller 2330-2930 tl aralığında kazanç sağlıyor.

lc waikiki yönetici maaşları ne kadar? yükselme olanakları nelerdir?

Lc waikiki firması perakende sektöründe kariyer yapmak isteyenler için bir çok imkan sunmaktadır. satış danışmanı, kasa ve depo bölümünde çalışan personeller azami 1 yıl çalıştıktan sonra reyon yöneticiliği sınavlarına katılmaya hak kazanırlar. Bu sınavlar 3 aşamalıdır. Yazılı sınav ve mülakat tan oluşur. Tüm aşamaları başarı ile geçen adaylar reyon yöneticisi olmaya hak kazanır.

peki reyon yöneticilerinin aylık kazancı nedir?

Reyon Yöneticisi maaş ve primleri şöyledir;

Kariyer sınavlarını başarı ile tamamlayan personeller reyon yöneticisi olarak göreve başlamaktadır. Maaşları ise şöyledir; Reyon yöneticileri 5500-7000 TL arası net maaş kazanır. Prim ücretleri ise şöyledir; 1500-2000 TL 

bu sayede lcwaikiki reyon yöneticilerinin aylık gelirleri 7000-9000 TL aralığındadır.

Lc Waikiki Kasiyer Maaşları

lc waikiki firması en çok iş istihdamını satış danışmanı ve kasiyer bölümlerine vermektedir. Lc waikiki reyon çalışanlarının maaşları ortalama 5500 – 6700 Tl iken Lc waikiki kasiyer maaşları ise ortalama şöyledir 5500 – 7000 Tl. Kasiyer maşları biraz yüksek olmasına rağmen iş yükü ve sorumluluğu açısından daha fazladır.

Lc Waikiki perakende sektöründe çalışanların iyi kazanç sağlayabileceği firmadır Bir sonraki yazılarımızda sektördeki firmaları net ücret konusunda karşılaştıracağız. Sektörün en çok merak edilen diğer firmaların maaşları makalemizi de incelemek isteyenler için;

2023 LC WAİKİKİ PERSONEL MAAŞLARI

Yoğun bir çalışma tempoları olması nedeniyle 2023 yılında LC WAİKİKİ personel maaşları da oldukça artış gözlemlenmiştir. Her ne kadar asgari ücret düzeyinin kısmen de olsa üzerinde ise 2023 Lc Waikiki personel maaşlarına etki eden en önemli unsur mesai ücretleridir.

Penti personellerinin net maaşı.

Defacto personellerinin net maaşı.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*