KOÇTAŞ PERSONEL MAAŞLARI

Koçtaş mobilyadan, hırdavata, elektrikli el aletlerinden, ev dekorasyon gereçlerine kadar bir çok alanda hizmet vermektedir. Türkiye’nin bir çok şehrinde yüzlerce şubesi olan Koçtaş şube sayısını arttırmaya devam etmektedir. Bu nedenle Koçtaş personel maaşları ve Koçtaş maaşları; bir çok kişi tarafından araştırma konusu olmaktadır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Koçtaş mağazaları bu nedenle çeşitli alanlarda uzmanlaşmış binlerce personel çalıştırmaktadır. Bu yazımızda sizler için Koçtaş maaşları, Koçtaş personel maaşları, ile birlikte; ayrıca Koçtaş Kasiyer Maaşları, Koçtaş müşteri temsilcisi maaşları, Koçtaş satış danışmanı maaşları, Koçtaş depo elemanı maaşları ve Koçtaş mağaza müdürü maaşları hakkında bilgiler verilecektir.

KOÇTAŞ MAAŞLARI

Koçtaş maaşları yukarıda da belirtildiği üzere farklı konumlarda görev yapan kişiler için ayrı ayrı belirlenmektedir. Çalışılan kadro durumuna göre kısmen de olsa koçtaş maaşları farklılık göstermektedir. Bu nedenle Koçtaş personel maaşlarını, Koçtaş kasiyer maaşları, Koçtaş müşteri temsilcisi maaşları, Koçtaş mağaza müdürü maaşları, Koçtaş satış danışmanı maaşları ve Koçtaş depo elemanı maaşları gibi ayrı kategorilerde incelemek faydalı olacaktır.

Koçtaş Kasiyer Maaşları

Koçtaş personel maaşları denildiğinde ilk olarak akıllara Koçtaş kasiyer maaşları ne kadar olduğu sorusu gelmektedir. Kasiyerlik büyük ölçüde para alışverişine dayalı bir iş olduğundan dikkat ve özveri gerektiren bir iştir. Bu nedenle Koçtaş kasiyer seçiminde öncelikle Lisans veya ön lisans zaman zaman da lise düzeyinde eğitim görmüş personelleri tercih etmektedir. Koçtaş kasiyer maaşlarının en az 5.500.00 TL olan asgari ücret tutarında olduğu bilinmektedir. Ayrıca Koçtaş kasiyer maaşları eğitim durumu, tecrübe veya yabancı dile bilgisi gibi durumlar göz önüne alındığında 6.500.00 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Koçtaş Depo Elemanı Maaşları

Depo elemanları görev yapmış oldukları mağazanın ürün stoklarını takip etmekle sorumludurlar. Ayrıca satışı yapılan ürünlerin nakliyeye hazırlamakla ve ürünlerin depo da diziliminde görevli kişilerdir. Bu nedenle diğer sektörlerdeki depo elemanları gibi Koçtaş depo elemanlarıda yoğun iş temposu içerisinde çalışmaktadırlar. Yapmış olduğumuz araştırma neticesinde henüz göreve başlamış bir Koçtaş depo elemanı maaşı 5.500.00 TL’dir. Ayrıca iş yoğunluğu, çalışılan şubenin bulunduğu şehir veya eğitim / tecrübe gibi durumlara göre Koçtaş depo elemanı maaşları 7.000.00 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Koçtaş Mağaza Müdürü Maaşları

Mağaza müdürleri görev yapmış oldukları sektörde ürünlerin nitelik ve özellikleri ürün stokları, personel özlük işleri gibi bir çok alanda bilgi sahibi ve yetkili kişilerdir. Bu nedenle Koçtaş personel maaşları alanında, Koçtaş mağaza müdürü maaşları diğer personellere göre farklılık göstermektedir. En düşük Koçtaş müdürü maaşı 6.000.00 TL civarındadır. Ancak özellikle mağazanın bulunduğu şehir ve mağazanın büyüklüğüne ve çalışan sayısına göre Koçtaş mağaza müdürü maaşları 9.000.00 TL’ye kadar değişmektedir.

Koçtaş Satış Danışmanı Maaşları

Koçtaş ürün yelpazesi ve çeşitliliği dikkate alındığında bünyesinde bir çok satış danışmanı çalıştırmaktadır. Satış danışmanları görev yapmış oldukları alanda ürürlerin tanıtımında ve müşteriye sunulmasında önemli bir yere sahiptirler. Bu nedenle zaman zaman bu konuda eğitimler almaktadırlar. Yukarıda sayılan kriterlere göre Koçtaş Satış danışmanı maaşları değişiklik göstermiş olsa da ortalama olarak 6.000.00 TL civarındadır.

KOÇTAŞ İŞ İLANLARI          

Koçtaş iş ilanları konusunda genellikle kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu kurumsal web sitelerini kullanmaktadır. Ayrıca bir çok özel iş ilan sitelerinde Koçtaş iş ilanlarına rastlamak mümkündür. Açık bulunun kadrolar ve şehirler veya Koçtaş personel maaşları ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.

KOÇTAŞ PERSONEL MAAŞLARI

Koçtaş personel maaşlarına ve Koçtaş kasiyer maaşları, Koçtaş depo elemanı maaşları, Koçtaş satış danışmanı maaşları ve Koçtaş mağaza müdürü maaşlarına ilişkin vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda; Koçtaş personel maaşlarının ortalama olarak asgari ücret düzeyinde olduğunu söylemek mümkündür.

1 yorum

 1. 6bin mpdür maaşı verecek kadar fak..ir
  ingilterenin saatlik asgarisi 250 tl
  aylık 75bin yapar
  hadi 60bin 50 bin 40 bin
  olsun
  vergiden kaçırmak için verilen beyana bakın
  euroyla milyarlık servet yap
  AMMMAN VERGİ VERMEYİN SAKIN İŞÇİYİ güldürmeyin maaazallah işçiler holdingleşip rakip çıkar karşınıza
  işçi mutlu olmazsa işyeri kazanamaz
  mutluişçisi olan çok az işletme var ve buraların sahipleri de mutlu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*