GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

Garanti bankası yurt içinde 900’e yakın ve yurt dışında ki 8 şubesi ile ülkemizin önde gelen özel bankalarındandır. Yaklaşık 18.500 çalışanı olan Garanti Bankası şube sayısını hızla arttırması nedeniyle personel ihtiyacı da giderek artmaktadır bu nedenle Garanti Bankası personel maaşları sıklıkla araştırma konusu olmaktadır. Bu yazımızda Garanti Bankası Personel maaşları başta olmak üzere; Garanti Bankası müşteri temsilcisi maaşları, Garanti Bankası gişe memuru maaşları, Garanti Bankası şube müdürü maaşları ve Garanti Bankası güvenlik görevlisi maaşları hakkında bilgiler verilecektir.

GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI NE KADAR

Bir çok bankada olduğu gibi Garanti Bankası da değişik alanlarda faaliyet göstermektedir. Bireysel bankacılık, Ticari Bankacılık ve Kobi Bankacılığı gibi değişik alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu nedenle bünyesinde çalıştırmış olduğu personel kadroları da farklılık göstermektedir. Garanti Bankası Personel maaşlarının daha anlaşılır olması için farklı başlıklar altında incelemek yerinde olacaktır. Bu nedenle Garanti Bankası personel maaşlarını; Garanti Bankası gişe memuru maaşları, Garanti Bankası müşteri temsilcisi maaşları, Garanti Bankası şube müdürü maaşları ve Garanti Bankası güvenlik görevlisi maaşları olarak incelemek uygun olacaktır.

GARANTİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ MAAŞLARI

Garanti Bankası şube müdürü maaşları belirlenmesinde büyük ölçüde mesleki tecrübe ve eğitim durumları dikkate alınmaktadır. Ayrıca Garanti Bankası şube müdürü maaşlarını etkileyen diğer unsur şubenin bulunduğu şehir ve şubenin büyüklüğüdür. Şube müdürleri bir çok bankacılık işlemlerinde tecrübeli kişiler arasından genellikle görevde yükselme sınavlarına tabi tutularak seçilmektedirler. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde Garanti Bankası şube müdürü maaşlarının en düşük 48.000.00 TL olduğu bilinmektedir. Ayrıca en yüksek Garanti Bankası şube müdürü maaşının 110.000.00 TL olduğu bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir  Aşçı Maaşları

GARANTİ BANKASI GİŞE MEMURU MAAŞLARI

Büyük ölçüde garanti bankası personel maaşlarının; Garanti Bankası gişe memuru maaşları ve Garanti Bankası müşteri temsilcisi maaşları üzerinde şekillendiğini söylemek mümkündür. Garanti bankası ve diğer bankalar çoğunlukla personel ihtiyaçları gişe memurları ve müşteri temsilcisi yönünde olmaktadır. Bu nedenle Garanti Bankası gişe memuru maaşları sık olarak araştırma konusu olmaktadır. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde en düşük Garanti Bankası gişe memuru maaşının 17.500.00 TL, en yüksek Garanti Bankası gişe memuru maaşının ise 28.500.00 TL olduğu yönündedir.

GARANTİ BANKASI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ MAAŞLARI

Garanti Bankası personel maaşları alanında bir başka araştırma konusu da Garanti Bankası müşteri temsilcisi maaşlarıdır. Müşteri temsilcileri de; gişe memurları kadar ihtiyaç duyulan personellerdendir. Bu nedenle Garanti Bankası iş ilanlarında sıklıkla müşteri temsilcisi ilanlarına rastlamak mümkündür. Garanti Bankası müşteri temsilcisi maaşları; Garanti Bankası gişe memuru maaşlarına benzerlik gösterdiğini söylemek mümkündür. Bu nedenle en düşük müşteri temsilcisi maaşı 17.500.00 TL iken en yüksek müşteri temsilcisi maaşı ise 28.000.00 TL civarındadır.

GARANTİ BANKASI GÜVENLİK GÖREVLİSİ MAAŞLARI

Bankaların sıklıkla personel ihtiyacı duyduğu bir başka meslek kolu ise özel güvenlik görevlileridir. Garanti Bankası bünyesinde bir çok güvenlik görevlisi çalıştırmaktadır. Garanti Bankası güvenlik görevlisi maaşları görev yapılan şehir ve şubenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Ancak en düşük Garanti Bankası güvenlik görevlisi maaşının 2024 yılı itibariyle 17.500.00 TL en yüksek Garanti Bankası güvenlik görevlisi maaşının ise 26.500.00 TL olduğu bilinmektedir.

GARANTİ BANKASI İŞ İLANLARI

Garanti Bankası her geçen gün büyüyerek gelişen bankalarımızdandır. Bu nedenle her geçen gün personel ihtiyacı da artmaktadır. Bu nedenle Garanti Bankası iş ilanları sıklıkla karşılaştığımız ilanlardandır. Değişik kadro ve şehirlere ait Garanti Bankası İş İlanlarına ulaşmak için “kariyer.garantibbva.com.tr” adresini kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  TÜRK TELEKOM PERSONEL MAAŞLARI

GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

Yukarıda belirtilen veriler ışığında Garanti Bankası personel maaşları; Garanti Bankası gişe memuru maaşları, Garanti Bankası müşteri temsilcisi maaşları, Garanti Bankası şube müdürü maaşları ve Garanti Bankası güvenlik görevlisi maaşları olarak kısmen de olsa farklılık göstermektedir. Ancak yukarıda belirtilen maaşlar tahmini olup Garanti Bankası bir çok bankada olduğu gibi prim usulü ile çalışmaktadır. Bu nedenle iş yoğunluğu ve şube işlem hacmi de Garanti Bankası personel maaşlarına etki etmektedir.

Garanti Bankası personel maaşları ile diğer özel veya kamu bankası personel maaşları birbirine oldukça benzerlik göstermektedir. Bu nedenle aşağıda diğer bankalara ilişkin personel maaşlarını incelemeniz bu konuda faydalı olacaktır.

BANKACI MAAŞLARI VE PRİMLERİ

YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

ZİRAAT BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI

VAKIFBANK PERSONEL MAAŞLARI

HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI

AKBANK PERSONEL MAAŞLARI

5 geri izleme / bildirim

  1. HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  2. DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  3. VAKIFBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  4. YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  5. Bankacı Maaşları ve Primleri 2022 - Personel Maaş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*