DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI

Denizbank personel maaşları özellikle 2022 yılı Haziran ve Temmuz aylarına yapılan son zamlardan sonra ayrıca araştırma konusu olmaktadır. Özel banka statüsünde ülkemizde oldukça fazla şubesi olması nedeniyle Denizbank bünyesinde binlerce personel çalışmaktadır. Denizbank bünyesinde; gişe memuru, bireysel müşteri temsilcisi, özel güvenlik ve Denizbank şube müdürü olmak üzere çeşitli alanlarda bir çok çalışana sahiptir. Bu nedenle Denizbank personel maaşları finans ve bankacılık alanlarında kariyer sahibi olmak isteyen kişilerin merak etmiş olduğu konulardandır. Bu yazımızda farklı kadrolara sahip Denizbank çalışanlarının maaşları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Denizbank Personel Maaşları

DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI NE KADAR

Denizbank’ta gerek kamu statüsünde; gerekse özel bankacılık alanlarında faaliyet gösteren diğer bankalar gibi çeşitli personeller çalışmaktadır. Bu nedenle Denizbank personel maaşları ne kadar sorusuna kadro türlerine göre cevap vermek gerekmektedir. Bu doğrultuda Denizbank personel maaşlarını; Denizbank gişe memuru maaşları, Denizbank müşteki temsilcisi maaşları sınıflandırmak mümkündür. Ayrıca Denizbank bünyesinde görev yapan Denizbank güvenlik görevlisi maaşları ve Denizbank şube müdürü maaşları hakkında yazımızda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Denizbank Gişe Memuru Maaşları

Özel veya kamu sektöründe bankacılık alanında çalışan personeller çoğunlukla gişe memurlarından oluşmaktadır. Banka gişe memurları, hesap açıp kapatma, para yatırıp çekme veya EFT ya da fatura gibi bir çok işlemi gerçekleştirmektedirler. Bu nedenle Denizbank gişe memuru maaşları; meslek tecrübesi, eğitim durumları evli ya da bekar olma gibi bir takım kriterlere göre değişiklik göstermektedir. 2022 Temmuz ve Haziran aylarında çalışanların maaşları yapılan zamlar sonrası Denizbank gişe memuru maaşının en düşük 7.000.00 TL olduğu bilinmektedir. Bu maaş yukarıda belirtiler kriterlere göre 8.000.00 TL ile 8.500.00 TL’ye kadar çıkabilmektedir.  

Denizbank Müşteri Temsilcisi Maaşları

Bir çok bankada oldu gibi Denizbank’ta da müşteri temsilcisi alanında çalışan sayısı oldukça fazladır. Günümüzde bir çok işlemin uzaktan yapılır hale gelmesi ile müşteri temsilcisi alanında çalışan ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır. Denizbank personel maaşları bakımından, Denizbank gişe memuru maaşı ve Denizbank müşteri temsilcisi maaşları aynı ölçütler baz alınarak belirlenmektedir. Bu nedenle Denizbank müşteki temsilcisi maaşlarının 2022 yılı itibariyle en düşük 7.000.00 TL, en düşük 8.500.00 TL olduğunu söylemek mümkündür.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Maaşları

Bankaların sıklıkla personel arayışı içinde oldukları diğer bir meslek kolu ise banka güvenlik görevlisidir. Banka güvenlik görevlilerinin üstlenmiş oldukları görev ve sahip oldukları sorumluluk itibariyle diğer sektörlerde çalışan özel güvenlik görevlilerine nazaran daha fazla maaş aldıklarını söylemek mümkündür. Denizbank güvenlik görevlisi maaşları da bu durumlar göz önüne alınarak belirlenmektedir. Yapmış olduğumuz araştırmalara göre; Denizbank güvenlik görevlisi maaşları 5.500.00 TL ile 6.000.00 TL arasında değişmektedir.

Denizbank Şube Müdürü Maaşları

Denizbank şube müdürü maaşları belirlenirken daha çok eğitim durumu, görev yapılan şubenin bulunduğu şehir veya çalışan sayısına görev değişiklik göstermektedir. Diğer bankalarda çalışan şube müdürlerinde olduğu gibi Denizbank şube müdürleri de; bankacılık işlemleri başta olmak üzere personel üzerinde denetim ve gözetim yükümlülükleri varır. Bu nedenle Denizbank şube müdürü maaşları belirlenirken bu sorumluluklar göz önüne alınmaktadır Yukarıda da belirtildiği gibi Denizbank şube müdürü maaşları şubenin konumuna veya büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bu durumlar göz önüne alındığından en düşük 10.000.00 TL maaş aldıkları bilinmektedir. Ayrıca bu tutar kimi şube müdürü maaşlarında 20.000.00 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

DENİZBANK İŞ İLANLARI

Denizbank iş ilanları konusunda çoğunlukla resmi web sitesini kullanmaktadır. Ayrıca özel iş ilanları sitelerinde veya İŞKUR resmi web sitesinde zaman zaman iş ilanları vermiş olduğu görülmektedir. Denizbank iş ilanlarına kariyer.denizbank.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI

Yukarıda da görüldüğü üzere Denizbank personel maaşları kadro durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Denizbank çalışan maaşlarını etkileyen en önemli unsur eğitim durumu ve kıdem yılıdır. Bu nedenle en güncel ve doğru bilgi iş başvurusu sonucunda edinilmektedir.

Denizbank çalışan maaşları ile bir çok bankada çalışan gişe memuru maaşları, müşteri temsilcisi maaşları, banka güvenlik görevlisi maaşları veya banka şube müdürü maaşları benzerlik göstermektedir. Bu nedenle sitemizde mevcut diğer banka ve finans kuruluşunda çalışan personellerin maaşlarını aşağıda belirtilen linklerden incelemeniz mümkündür.

BANKACI MAAŞLARI VE PRİMLERİ 2022

YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

ZİRAAT BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

VAKIFBANK PERSONEL MAAŞLARI

HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI

AKBANK PERSONEL MAAŞLARI

3 geri izleme / bildirim

  1. HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  2. GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  3. YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*