Boyner Personel Maaşları

boyner-personel-maaslari
boyner-personel-maaslari

Boyner mağazacılık a.ş 1981 yılında ilk mağazasını açarak sektöre giriş yapmıştır. İstanbul Bakırköy’de Çarşı ismi ile açılan mağaza yoğun ilgi görmüştür. Başarılı satış politikaları ile kısa zamanda birçok yeni mağaza açılışı olmuştur. Kurulduğundan itibaren kaliteli ürünleri hesaplı fiyatla müşteriler ile buluşturdu. Çarşı mağazacılık a.ş 2004 yılına gelindiğinde bugün ki ismini alarak yoluna devam etti. Türkiye’nin 37 ilinde yaklaşık 117 mağaza ile faaliyetlerini sürdüren firma 10.000 in üzerinde çalışanı ile ülkemizin önemli değerleri arasına girmiştir.

Boyner Çalışma Şartları

Boyner mağazacılık 10.000 in üzerinde iş istihdamı oluşturmaktadır. Birçok alanda vasıflı vasıfsız personel alımı yapmaktadır. İş alımlarında özellikle incelenen birkaç başlık vardır. Bunlar;

Satış becerileri kuvvetli. 

Diksiyonu düzgün, prezantabl kişiler. 

Modayı takip edip uyum sağlamak. 

Boyner çalışma saatleri ise şöyledir; Günde 8 saat mesai yemek ve çay molaları bu saatin içerisine dahildir. Haftalık 1 gün izin. Fakat İzin günleri haftalık olarak değişebilmektedir. Ayrıca personellerin yoğun dönemlerde fazla mesai yapma durumları olabilmektedir. 

Boyner İşe Alım ve Kariyer

Boyner insan kaynaklarından aldığımız bilgilere göre işe alım yapılırken şunlara dikkat edilir;

En az lise mezunu 

Yabancı dil

Askerlikten muaf 

Tercihen 3 yıl tecrübe

İş başvurusu yapacak adayların bu kriterleri dikkate almasını öneriyoruz. Ayrıca kariyer yapmak isteyen adaylar için birçok seçenek bulunmaktadır. Örneğin; satış, hizmet, pazarlama, müşteri ilişkileri ve yönetim bölümlerinde kariyer fırsatları bulunmaktadır. 

Boyner Personel Maaşları

Boyner Satış danışmanı ve kasiyer olarak çalışan personeller vardiya sistemine tabidir. Açılışını kapanış olmak üzere çift vardiya ile çalışmaktadırlar. Mağaza açılış saatleri ise sabah 10:00 akşam 22:00 dır. Çok merak edilen parttime maaşları ve fulltime maaşları ise şöyledir;

Parttime personeller haftalık ve aylık çalışma saatleri üzerinden değerlendirilmektedir. Yani Asgari ücret baz alındığından ortalama olarak saatlik ücreti 26 TL dir. Fakat Parttime personellerin çalışma saatleri mağazanın yoğunluğuna ve personel ihtiyacına göre belirlenmektedir.

Fulltime personelleri ise Asgari ücret+prim+yemek olarak hesaplanmaktadır.

Boyner Prim Ücretleri

Boyner personelleri aylık olarak havuz prim sistemi üzerinden ek ücret almaktadırlar. Yani personelin çalışmış olduğu mağaza aylık hedef cirosunu yaptığı takdirde prim almaya hak kazanmış olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*