BALENCİAGA PERSONEL MAAŞLARI

Ayakkabıdan çantaya, erkek spor giyimden, kadın giysisine kadar bir çok alanda müşterilerin hizmet veren Balenciaga ülkemizdeki Pazar payına katılma kararı almıştır. 1920’li yıllarda İspanya’da faaliyetlerine başlayan Balanciaga günümüzde de satışlarına devam etmektedir. Ülkemizde daha çok Beymen mağazalarındaki stantlarında satış yapan Balenciaga ayrıca e – Ticaret sitelerinde de satış yapmaktadır. İlerleyen yıllarda ülkemizdeki mağaza sayılarına giderek arttıracağını düşündüğümüzden bu yazımızda sizler için Balenciaga personel maaşları konusuda araştırma yaptık.

Benzer mağazalarda olduğu gibi Balenciaga personel maaşlarını, Balenciaga kasiyer maaşları, Balenciaga mağaza müdürü maaşları ve Balenciaga reyon görevlisi maaşları olarak ayrı başlıklar altında belirtmeyi uygun gördük işte yapmış olduğumuz araştırma neticesinde farklı statülerde çalışan Balenciaga personel maaşları…

Balenciaga Mağaza Müdürü Maaşları

Gerek Balenciaga personel maaş, gerekse. Balenciaga mağaza müdürü maaşları özellikle eğitim durumu ve tecrübe bilgisine göre değişmektedir. İlerleyen yıllarda bir çok alışveriş merkezinde şubelerini göreceğimizi umduğumuz. Balenciaga mağazalarında bir çok mağaza müdürü istihdam edileceğini tahmin etmekteyiz. Bu nedenle tahmini olarak Balenciaga mağaza müdürü maaşlarını sizler için araştırdık. Benzer firmalar ile kıyas yolu ile tahmin ettiğimiz üzere Balenciaga mağaza müdürü maaşlarının 8.500.00 TL ile 9.000.00 TL arasında olacağını düşünmekteyiz.

Balenciaga Kasiyer Maaşları

Kasiyerlik mesleği daha çok para alışverişine dayalı bir meslek grubu olması nedeniyle oldukça dikkat gerektiren bir iştir. Bu yüzden kasiyerler genellikle belirli bir eğitim almış kişiler arasından tercih edilmektedir. Bu durum Balenciaga personel maaşlar ile birlikte Balenciaga kasiyer maaşlarına etki etmektedir. Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu Balenciaga kasiyer maaşlarının ortalama olarak 6.500.00 TL olabileceğini düşünmekteyiz.

Balenciaga Reyon Görevlisi Maaşları

Balenciaga personel maaşlarında alanında bir başka araştırma konusu da Balenciaga reyon görevlisi maaşlarıdır. Reyon görevlileri müşterilere alışverişlerinde yardımca olmakla yükümlüdürler. Ayrıca satış yapılan mağazada ürünlerin raflardaki düzeninden sorumlu kişilerdir. Bu nedenle reyon görevlilerinin yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Benzer firmalar ile kıyasladığımızda Balenciaga reyon görevlisi maaşlarının yaklaşık olarak 6.000.00 TL civarında olabileceğini düşünmekteyiz.

BALENCİAGA PERSONEL MAAŞLARI

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Balenciaga personel maaşları, Balenciaga mağaza müdürü maaşları. Balenciaga Reyon görevlisi maaşları ve Balenciaga kasiyer maaşları yaklaşık tutarlardır. Bu nedenle Balenciaga’nın ülkemizdeki mağaza sayılarını arttırması halinde daha net tutarlara ulaşmak mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*