AKBANK PERSONEL MAAŞLARI

Akbank personel maaşları başlıklı yazımızı kariyer hayatına finans sektörü veya bankacılık sektöründe devam etmek isteyen kişilerin bilgi edinmesi amacı ile hazırladık. Özel Bankacılık sektörünün ilklerinden olmasından dolayı Akbank personel maaşları da sıklıkla merak edilmektedir. Bir çok bankada olduğu gibi Akbank da bünyesinde farklı kadrolardan oluşan çalışanlar barındırmaktadır. Akbank gişe görevlisi maaşları; Akbank müşteri temsilcisi maaşları ve Akbank banka müdürü maaşları bankacılık sektörüne dair en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Ayrıca Akbank personel maaşları başlıklı yazımızda değişik kadrolara göre iş tanımı ile birlikte Akbank iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğiniz konusunda araştırmalar yaptık.

Akbank Personel Maaşları

Akbank Gişe Yetkilisi Maaşları

Akbank gişe yetkilisi maaşları hakkında bilgi vermeden önce gişe yetkilisi hakkında bilgi vermek yerinde olacaktır. Gişe yetkilileri; Bankalarda en sık karşılaştığımız personellerdir. Gişe yetkilileri; hesap açma ve hesap kapatma, para yatırma ve çekme işlemlerini yapmaktadırlar. Ayrıca fatura yatırma veya EFT işlemleri gibi bir çok görevleri vardır. Bu anlamda Akbank gişe yetkilisi maaşları yapmış olduğumuz araştırmaya göre tecrübe, kıdem yılı, tahsil durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu tutarın ortalama olarak 7.500 TL civarında olduğunu söylemek mümkündür.

Akbank Müşteri Temsilcisi Maaşları

Akbank müşteri temsilcisi maaşları, Akbank personel maaşları konusunda en çok merak edilen konudur.  Gelişen teknolojinin vermiş olduğu kolaylıklar göz önüne alınarak günümüzde bir çok işlem internet üzerinden yapılabilmektedir. Akbank müşteri temsilcileri de büyük ölçüde internet bankacılığı ve telefon bankacılığı sırasında karşılaşılan sorunların çözümünde bizlere yardımcı olan personellerdir.  Akbank personel maaşları konusunda kadro türlerine göre bir ayrım yapmamaktadır. Bu nedenle Akbank müşteri temsilcisi maaşlarının da; Akbank gişe yetkilisi maaşları ile benzer olduğunu söylemek mümkündür. Her iki kadroya ait maaş miktarları zaman zaman tahsil ve hatta çalışılan şehre göre farklılık gösterse de almış oldukları primler hariç olarak ortalama 7.500 TL olduğunu söylemek mümkündür.

AKBANK BANKA MÜDÜRÜ MAAŞLARI

Akbank banka müdürü maaşları belirlenmesinde bu kişilerin almış oldukları sorumluluk dikkate alınmaktadır. Ayrıca tahsil durumu ve özellikle kıdem yılı göz önüne alınmaktadır. Bu nedenle Akbank personel maaşları bakımından en fazla maaş Akbank banka müdürleri tarafından alınmaktadır. Ayrıca Akbank banka müdürleri diğer bankalarda olduğu gibi çalışanların denetimi gözetimi ve özlük haklarından sorumludurlar. Banka müdürü maaşları ülkemizde her bankaya göre farklılık göstermektedir. Ancak Akbank banka müdürü maaşlarının en az 10.000 TL olduğu bilinmektedir. Ayrıca bu miktar yoğunluk ve şubenin bulunduğu şehir göz önüne alınarak 20.000TL-50.000TL arasında değişmektedir.

AKBANK İŞ İLANLARI

Akbank iş ilanları genellikle özel iş ilanları ile özel iş ilanları sitelerinde karşılaşmamız mümkündür. Ayrıca Akbank iş ilanları konusunda çoğunlukla İŞKUR web sitesini kullanmakla beraber çoğunlukla web sitelerini kullanmaktadır. Akbank iş ilanlarına ulaşmak ve Akbank iş başvurusu yapmak için tıklayınız

AKBANK PERSONEL MAAŞLARI

Değişik kadrolara göre Akbank personel maaşları dağılımı özetle yukarıdaki gibidir. Ancak yukarıda belirtilen gerek Akbank gişe yetkilisi maaşları gerekse; Akbank müşteri temsilcisi maaşları ve Akbank banka müdürü maaşlarının çoğunlukla eğitim durumu, meslek tecrübesi, yaş veya bankanın bulunduğu şehirlere göre zaman zaman değişiklik gösterdiğini söylemek mümkündür. Akbank personel maaşları ayrıca performans durumuna göre değişen almış oldukları primlere göre de değişiklik göstermektedir. Banka çalışanları personel primleri genellikle iş yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Banka çalışanı primlerinin ortalama olarak aylık 500 TL ile 2.000 TL arasında olduğunu söylemek mümkündür.

Akbank ve diğer bankalar personel maaşları bakımından oldukça benzerlik göstermektedir. Bu nedenle sitemizde mevcut bankacı maaşları ve primleri başlıklı yazımızı ve diğer banka çalışanlarının almış olduğu maaşları incelemenizi tavsiye ederiz.

BANKACI MAAŞLARI VE PRİMLERİ

YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

ZİRAAT BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI

VAKIFBANK PERSONEL MAAŞLARI

HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI

4 geri izleme / bildirim

  1. VAKIFBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  2. DENİZBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  3. HALKBANK PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş
  4. GARANTİ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI - Personel Maaş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*